REFERANSLARIMIZ

Anasayfa » REFERANSLARIMIZ

Yaptığımızn her web sitesi tasarımının arkasında durmayı, müşterilerimizi referanslarımızı korumayı, süreklilik sağlayarak, referanslarımızın memnuniyetini en üst düzeye çıkartmayı hedefliyoruz.

 Referanslarımız Tarafından Onaylı Sürdürülebilir Kalite

Yazılımın merkezi olması nedeniyle yaptığımız tüm iyileştirmelerden ve geliştirmelerden tüm web sitelerimiz aynı anda faydalanır.

 Arama Motoru Optimizasyonu

Yüzlerce seo kriterine uyan ERKAN GÜN WEB PORTAL HİZMETLERİ web siteleri ile arama motorunda arzu ettiğiniz başarıya ulaşmanız daha kolay. Bağımsız SEO uzmanlarına sorun.

 Mobil Uyumluluk

Web Tasarım şablonlarımızın tamamı, bilinen tüm mobil cihazlara, tabletlere, pc ekranlarına ve büyük masaüstü ekranlara göre optimize edilmiştir.

 Tüm Resimler Yüklenirken Optimize Edilir

Web sitenize eklediğiniz tüm resimler, bilinen en yüksek sıkıştırma algoritmasıyla sıkıştırılır. Web siteniz çok hızlı açılır ve ziyaretçileriniz mutlu olur.

 Tüm Kodlar Optimize Edilir

Web sitenizi oluşturan tüm html, css ve javascript kodları gereksiz satırlardan ve boşluklardan arındırılır. GZIP formatında sıkıştırılarak yüksek performans elde edilir.

 Web Tasarım Düzenleme Hizmeti

Seçtiğiniz temanın renk uyarlaması ve logo yerleşimi, font seçimi, kurumsal renklerinize uygun olacak ERKAN GÜN WEB PORTAL HİZMETLERİ ekibimiz tarafından düzenlenir.

 Canonical Sayfa Yapısı

Arama motorlarında mükerrer sayfaların oluşmasını önlemek için her sayfanıza özel canonical meta yapısı otomatik olarak eklenir.

 Google Analytics Entegrasyonu

Web sitenize kolayca google analytics servisini kurabilirsiniz. Bu sayede ziyaretçi davranışlarını takip edebilirsiniz. Referanslarımızdan bu konuda oldukça iyi geri bildirimler alıyoruz.

 En Hızlı Dağıtım Yolu: CDN

Dünyanın en popüler içerik dağıtım ağı (CDN) olan Amazon Cloudfront servisi ile tüm dosyalarınız ziyaretçilerinize mümkün olan en hızlı yoldan güvenle ulaştırılır.

 Özel 404 Sayfaları

Önemli bir SEO kriteri olan özel 404 ile ziyaretçileriniz (artık) var olmayan bir sayfayı ziyaret ettiğinde güncel bir site haritasıyla karşılaşır.

 Site Haritaları

Tüm ERKAN GÜN WEB PORTAL HİZMETLERİ web sitelerinde google site haritaları (sitemap.xml) standart olarak yer alır. Web siteniz daha kolay indexlenir. Referanslarımız index süresi ve sürekliliği konusunda bizi destekleyeceklerdir.

 Kullanıcı Dostu URL

Oluşturacağınız her sayfa için karmaşık sayfa adresleri yerine kullanıcıların kolayca hatırlayabileceği arama motoru dostu URL oluşturabilirsiniz.

 Sosyal Medya Paylaşım Düğmeleri

Her sayfanız için ayrı ayrı, popüler sosyal ağlarda kolayca paylaşım yapılabilecek butonlar oluşturabilirsiniz.

 Sosyal Medya Entegrasyonu

Oluşturduğunuz her sayfa için facebook ve twitter paylaşımlarında kullanılacak meta taglar otomatik olarak oluşturulur. Referanslarımızın tamamı, bu konuda da kolay kullanım özelliğinden oldukça memnun.

 Google Search Console Kurulumu

Google search console, eski adıyla google webmaster tools kurulumu yapabilir ve site haritanızı google’a bildirebilirsiniz.

 Resim Animasyon Modülü

Web tasarımınızın en vurucu modülü olan resim animasyonlarını (slider) oluşturabilirsiniz.

 Resim Galeri Modülü

Tıklayınca büyüyen resimlerden oluşan galeriler oluşturabilirsiniz.

 Form Modülü

Her ihtiyaca uygun formu oluşturabilirsiniz. Örn: iletişim formu, ik formu, sipariş formu v.b.

 Harita Modülü

Web tasarımında uygun gördüğünüz konuma ofisinizin konumunu gösteren google haritaları ekleyebilirsiniz.

Youtube Video Modülü

Web tasarımlarının ayrılmaz bir parçası olan videoları, youtube entegrasyonu ile sadece url yapıştırarak tam ekran yayınlayabilirsiniz.

 Sekme, Akordiyon

Web sayfanızda akordiyon ya da sekme görünümlü grup içerikler oluşturabilirsiniz.

 Fazla Fazla Alan

Her bir ERKAN GÜN WEB PORTAL HİZMETLERİ web siteniz için 1000 sayfa içerik, 2500 adet resim/pdf dosya ekleyebilirsiniz.

 Sınırsız Trafik

Gelişmiş ERKAN GÜN WEB PORTAL HİZMETLERİ mimaride çalışacak olan web siteniz için artan ziyaretçi sayısından endişelenmeyin. Referanslarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 Nasıl Yapılır? Serisi

Yönetim panelinde yapabileceğiniz her şeyi basit adımlarla ve videolarla anlatan nasıl yapılır serisi 7/24 elinizin altında.

Konumlar ve Modüller İle Prestijli Web Sitesi Oluşturun

Tüm ERKAN GÜN WEB PORTAL HİZMETLERİ temaları temelde aynı içerik yönetim sistemini kullanmakta ve yazılımın size sunduğu tüm imkanları farklı temalarla kullanmanıza izin vermektedir. Temanızın yerleşimi, konumları, renkleri, yapısı ne olursa olsun web tasarımınız hep aynı içerik yönetim sistemini kullanmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Dilediğiniz sayfada dilediğiniz konuma istediğiniz türde modülleri ekleyerek ihtiyaçlara uygun web sitesini hazırlarken, müşterilerinize yüksek performanslı görsel bir şölen sunacaksınız.

Google’da Zirveye

Link yapısı, kod yapısı, HTML5 mimarisi, CSS yapısı, kirli kodların siteye eklenememesi gibi yüzlerce ufak optimizasyonun sonunda, web tasarımıyla arama motorlarında başarıya ulaşabilmek için tek yapmanız gereken, özgün ve faydalı içerikler üretmek. Sonra da başarının keyfini çıkarmak.

Trafiği Dert Etmeyin

ERKAN GÜN WEB PORTAL HİZMETLERİ altyapısı, gelişmiş bulut mimari üzerinde çok sayıda sunucunun koordineli çalışması ile yüksek trafiklerle başedebilecek şekilde geliştirildi. Çok sayıda ziyaretçiye sahip olabileceğiniz muhteşem web sitesine sahip olmanın keyfine varırken, web sitesi trafiğin artmasını endişe etmeyeceksiniz.

Alanı Dert Etmeyin

Gelişmiş bulut mimarimizde her web sitesi için 1000 sayfa içerik ve 2500 dosya (resim, pdf gibi dökümanlar) ile sınırsız youtube videosu oluşturabilirsiniz. Eğer oluşturmayı planladığınız web sitesinde 1000 sayfadan fazla içerik bulunmayacaksa, alanı dert etmeyin. Eğer daha fazla sayfa ve dosya yüklemeniz gerekiyorsa lütfen destek talebi oluşturun.

Referanslarımızdan bizimle ilgili daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

gün web portal-foto, referanslarımız
Whatsapp
GÜN WEB PORTAL
GÜN WEB PORTAL
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?