SMARTWATCH (AKILLI SAAT) KURULUMU

SMARTWATCH (AKILLI SAAT) KURULUMU

Giderek gelişen ve güzelleşen son model teknoloji ürünü olan smartwatch akıllı saat kurulumu nasıl yapılır sorusu akıllı saat kullanıcılarının son zamanlarda sıkça sorduğu soru haline geldi.

Şimdi sizlerle smartwatch kurulumu nasıl yapılır bakalım.

Zamanı ve tarihi kurmak için yapmanız gereken tek şey ekrana dokunmaktır. İlk önce "Saat" butonunda kırmızı ışığın yanıp söndüğünü göreceksiniz. Kırmızı ışık yanıp söndükten sonra akıllı saatinizin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Ekranda yer alan rakamları değiştirmek için saatinizin dokunmatik ekranına tekrar tekrar dokunmanız gerekmektedir.

Bu işleminiz sona erdiğinde saatinizin dokunmatik kısmına tekrar belirli bir süre tıklayınız. Bu sefer "Dakika" butonunda kırmızı ışığın yanıp sönmekte olduğunu göreceksiniz. Şimdi de ekranda yazan rakamı değiştirmek için dokunmatik ekrana teker teker tıklayınız. Böylelikle smartwatch dakika ayarlamasını yapabilirsiniz.

Ayarlama alanları arasında geçiş sağlamak için saatinizin dokunmatik ekranına uzun süre basılı tutmanız yeterli olacaktır. Saat ayarlama işlemlerinizde olduğu gibi Yıl/ Ay / Gün ayarlamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Ayarlama aşamalarınız boyunca yanmakta olan kırmızı ışığın sönmeden tüm ayarlama işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kırmızı ışık yandığı takdirde tüm ayarlamalarınız sıfırlanmaktadır.

Hemen hemen tüm smartwatch modelleri Amerika'da yürütülen 12 saat formatına uygun olarak kullanılmaktadır.

akıllı saat-1

Akıllı Saat Özelliği

Günümüzde saat kullanıcılarının beğenisine sunulan sayısız akıllı saat markası bulunmaktadır. Bunların arasında en kaliteli hizmeti sunan marka Smartwatch markasıdır.

Smartwatch saatinizin diğer saatlerden birçok farkı vardır. En belirgin Akıllı saat özelliği ise, telefon görüşmesi yapabilmenizdir. Ayrıca smartwatch sayesinde mesajlarınızı da erişim imkânına erişebilirsiniz. Smartwatch kullanıcıları tüm içeriğe erişim sağlamak istedikleri zaman akıllı aktarım sayesinde tüm mesajlarını kabul edebilmektedirler.

Smartwatch akıllı saati şarj etmek için bu adımları takip ediniz. Smartwatch'ınızı ilk defa şarj ediyorsanız veya uzun süre kullanılmamasının ardından şarj etmek istiyorsanız şarj istasyonu ile şarj etmenizde yarar vardır.

Kablosuz cihazınızı şarj aleti girişine bağlayın ve şarj aletini prize takın.

Her Yaş Aralığına ve Zevke Uygun Saat Fiyatları

Smartwatch kullanıcıları uygun fiyat aralığında bulunan akıllı saatleri sıklıkla tercih etmektedir. Sadece zaman kavramından sizleri haberdar etmekle yetinmeyip geliştirilen akıllı saatler birçok avantaj ve kolaylıklar sağlamaktadır. En büyük avantajı Smartwatch veri senkronizasyonu ayrıcalıklarıyla donatılan cihazlar sayesinde kaybettiğiniz cihazlarınıza erişim kolaylaşıyor. Kadın, erkek ve çocuklar için model model renk renk tasarlanmakta olan Smartwatch saatler, pek çok renkten ve metal deri gibi malzemeler gibi birçok tarza göre uyarlanabilmektedir.

Her yaş aralığına ve zevke uygun saat fiyatları akıllı saatinizin markasına ve kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Smartwatch saat fiyatları da düşük rakamlardan başlayarak kalitesine göre artış gösterebilmektedir. Smartwatch saatler ihtiyaçlara ve kaliteye göre fiyat değişikliği göstermektedir. Her yaş aralığına ve zevke uygun saat fiyatları Smartwatch teknolojisinin sizlere sunduğu avantajlı teklifler çerçevesinde değişim göstermektedir.

akıllı saat-3

Smartwatch Akıllı Saat Özellikleri

Smartwatch saatlerinizin birçok özelliği vardır. Saatlerinizin özellikleri sadece zaman ve bildirim takibi ile sınırlı değildir Akıllı saatlerde en sık bulunan smartwatch saat özellikleri bu şekilde sıralayabiliriz:

- GPS

-Nabız ölçer

-Telefonunuza gelen mesajlar, mail adresinize gelen mesajlar ve uygulamalardan aldığınız bildirimler vb.

-Telefon görüşmeleri

-Uyku kalitesi kontrolü

- Çalar saat

Bunlar ve daha başka birçok özellik ve kalitesiyle piyasaya sürülen smartwatch'ların en değişik özellikleri güneş ışınlarını ölçmektir.

Bu yazımızda, smartwatch saat kurulumu nasıl yapılır konusuna açıklık getirmeye çalıştık.

gun-web-portal-kücük

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp