CLOUDUCK WEB ÇÖZÜMLERİ

CLOUDUCK WEB ÇÖZÜMLERİ

2019 yılında hosting (web barındırma) pazarına girmesine rağmen hızlı bir şekilde büyüyen Clouduck Web Çözümleri, müşterilerine sunduğu geniş hizmet portföyü, koşulsuz müşteri memnuniyeti, mükemmel teknik destek ve güvenilir iş yapma ilkeleri ile bu ekosistemde ses getirmeyi sürdürüyor.

Bireysel ve kurumsal hosting, alan adı, domain, sunucu kiralama ve barındırma gibi alanlarda müşterilerine hizmet vermeyi sürdüren Clouduck, faaliyete başladığı ilk günden bugüne kadar hızlı bir büyüme kat etti. Web sektöründe şirketin bu büyümesinin altında yatan gerçek ise hizmet kalitesinin yanı sıra genç bir ekip olmanın getirdiği dinamizm.

Türkiye'nin lider hosting firması clouduck, sektöre dinamizm katmayı sürdürüyor

KRİZ ANINDA BİRDEN FAZLA EYLEM PLANI

Web dünyasında hizmetin kesintisiz işlemesi, bir sorun halinde ise anlık çözümler üretilmesi oldukça önemlidir. Uzun süreli kesintiler müşterileri maddi ve manevi anlamda zarara uğratabilir. Bu sebeple dinamik ekibiyle yeni nesil sistemleri hayata geçiren Türkiye’nin Lider Hosting Firması Clouduck Web Solutions, sıra dışı hallerde birden fazla eylem planına sahip.

Kriz anında şirket; anlık çözümleri devreye sokarak sorunu hemen çözüyor, daha sonra ise tüm işlemleri tam anlamıyla noktalayarak problemleri büsbütün ortadan kaldırıyor. Ayrıca sektöre olan katkısını yaptığı yatırımlarla da tescilleyen Clouduck, en etkin yedekli network ve sunucu sistemiyle olası kriz ve arzu edilmeyen durumlara karşı son derece hazırlıklı!

Güvenlik konusunda oldukça titiz çalışmalar yürüten ve bu husus hakkında ödün vermeyen şirket Yöneticileri, “Müşterimizin öncelikle güvenliğini sağlamak için tüm sunucularımız raid 50 mimarisine göre yapılandırıldı. Her sunucularımızın fiziksel olarak donanımlarının yedeği olmak ile beraber her sunucu günlük olarak yedeklenmektedir.” ifadelerini kullanıyor.

Türkiye'nin lider hosting firması clouduck, sektöre dinamizm katmayı sürdürüyor

CLOUDUCK, HİZMET YELPAZESİ ARTIRIYOR

Ekosisteme 2019 yılında adım atan ancak sunduğu hizmet anlayışı ile tahmin edilenin de ötesinde hızlı bir şekilde büyüyen şirket, son teknoloji hizmetlerini hızlı bir şekilde müşterilerine sunarak 7/24 kesintisiz destek sağlıyor. Gün geçtikçe hizmet yelpazesini de artıran Clouduck Web Çözümleri, 2021 senesinde bünyesinde bulundurduğu sunucuları ile Türkiye’nin en saygın datacenterlarından Netdirekt ile iş birliğine giderek kendi kabinlerimizde dedicated kiralama ve sunucu barındırma hizmetleri sunmaya start vermiştir.

Clouduck Web Çözümleri’nin sunduğu hizmetler ise şu şekilde:

  • Bireysel Hosting
  • Sanal Suncu
  • Fiziksel Sunucu
  • Bulut Sunucu
  • Kurumsal Hosting
  • Domain
  • Sunucu Kiralama
  • Sunucu Barındırma

gun-web-portal-kücük

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp