NEDEN KURUMSAL WEB SİTESİ?

NEDEN KURUMSAL WEB SİTESİ?

Dijital dönüşümün en önemli algoritmalarının başında hiç kuşkusuz web sistematiği geliyor.

Kurumsal Web Sitesi Neden Önemlidir?

Tabi özellikle bu alanda kurumsal kimliğiniz ile yer almak istiyorsanız neden kurumsal web sitesi sorusunun cevaplarını önemsemeniz ve kriterlerini eksiksiz şekilde karşılamanız gerekecektir. Dolayısıyla mevcut web sayfanızın sizleri doğru şekilde yansıtmasını istiyorsanız firmamızdan bu çerçevede destek alabileceğinizi bilmenizi istiyoruz. Tek yapmanız gereken firmamızın gün içerisinde açık bulundurulan telefonlarını aramak ve profesyonel destek istemek olacaktır. Sonrasında adım adım ilerleyecek bir kurulum gerçekleşiyor. Üstelik en makul fiyat koşullarında web sayfanızı oldukça kısa süre içerisinde tasarlıyoruz. İsterseniz bu noktadan itibaren hizmetlerimizi biraz daha detaylı şekilde aktarmaya çalışalım.

kurumsal web sitesi

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Dilerseniz öncelikle kurumsal web sitesi nasıl olmalı sorusunun yanıtı ile başlayalım. Büyük bir firmanın en önemli tanıtımı bizzat kendi ismidir. Dolayısıyla firmanın domain yani alan adı seçimi çok önemlidir. Sonuçta ürün ya da hizmetinizi temsil edecek bir alan adı; kurumsallığınızı bir bakıma kanıtlayan parametreler arasında bulunuyor.Eğer böylesine önemli bir tasarımda firmamızı tercih ederseniz öncelikle domain ve hosting hizmetleriyle doğru bir başlangıç yapmanızı sağlıyoruz. Elbette ziyaretçi potansiyelinize uygun bir depolama alanı bir başka gereksinim. Ayrıca yüksek hızlı bir sayfa tasarlanması gerekecektir.

SSL Sertifikası En Önemli Gösterge

Kurumsal bir web sitesinin en önemli göstergeleri arasında güvenlik önlemleri geliyor. Dolayısıyla sitenizin ssl sertifikası bulunması çok önemli bir kriterdir diyebiliriz. Çünkü ziyaretçileriniz öncelikle güvenliğe önem vereceklerdir. Ayrıca arama motorları güvenli bulmadığı sitelere girişte ziyaretçilere mutlaka uyarı şeklinde bilgiler gönderirler. Bu bilgiyi gördüğünde ziyaretçileriniz sayfanıza girmeyecektir veya alışveriş yapmayacaktır. SSL sertifikasına sahip web sayfaları arama motorunun anahtar kelimelerin yazıldığı üst bölümünde güvenli site ibaresi ile imajını sağlamlaştırılmış olacaktır.

kurumsal web sitesi

Mobil Uyumlu Site Büyük Avantaj

Akıllı cihazların varlığını giderek arttırdığı dikkate alındığında sayfanızın mobil uyumlu site kriterlerini karşılaması büyük avantaj elde etmenizi sağlıyor. Üstelik arama motorları mobil uyumlu olmayan siteleri mobil cihazlardan geri plana iterek bir bakıma cezalandırma yoluna gidiyor. Dolayısıyla özellikle e-ticaret siteleri ve kurumsal anlamda hizmetler geliştiren her web sayfasının mutlaka mobil uyumlu web site kriterlerini karşılaması gerekiyor. Eğer sizlerle saymış olduğumuz tüm bu özelliklerde bir web sayfası kurmak istiyorsanız firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

İzninizle kısaca kurumsal bir web sayfasını nasıl kurduğumuz noktasında da sizleri bilgilendirelim.

Kurumsal Web Sayfası Pek Çok Farklı Özellik Barındırıyor

Takdir edersiniz ki sıradan web sayfalarından farklı olarak kurumsal web sayfası bazı özelliklerle donatılmak zorundadır. Sözgelimi ziyaretçilerin sizlerle irtibat kuracağı bir iletişim formu veya güvenli şekilde ödeme yapabileceği şekilde bir tasarım kurumsal web sitesi anlamında olmazsa olmazların başında geliyor. Lütfen bu ve benzer konularda sizlere profesyonel çalışmalar üreten firmamızı aramaktan ve fiyat almaktan çekinmeyiniz. En makul fiyat seçeneklerinde profesyonel web sitelerini sizler için tasarlamaya devam ediyoruz.

Görüşmek dileğiyle...

gun-web-portal-kücük

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp