DOMAIN (ALAN ADI) SEÇİMİ

DOMAIN (ALAN ADI) SEÇİMİ

İnternet sınırsız bir alan ve bu alanı doğru domain /alan adı) ile doğru bir şekilde kullanmak gerekiyor.

İşte bu yüzden, domain (alan adı) seçimi atılacak bu doğru adımların başlangıcıdır diyebiliriz. Çünkü bu anlamda yanlış bir tercih yapılması daha en baştan başarısızlık anlamını taşıyor.

Seçeceğiniz domain ya da diğer adıyla alan adı, sizin veya şirketinizin web'teki kartviziti olacaktır. Markanızı ön plana çıkarmak, tanınırlığınızı arttırmak istiyorsanız, sizi, kurumunuzu veya hizmetinizi en iyi şekilde temsil edecek bir domain (alan adı) seçmelisiniz.

Eğer sizler de dijital dünyanın sınırsız avantajlarından yararlanmak istiyorsanız ve hazır bir alan adınız mevcutsa, şirketimizin web tasarım hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik son derece makul bir fiyat politikası izliyoruz ve sizleri en kısa süre içerisinde hayalini kurduğunuz internet sitesi ile buluşturuyoruz.

domain-alan adı seçimi

Bu çerçevede gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetleri kısaca aktarmaya çalışalım.

GÜN WEB PORTAL olarak domain satış hizmeti vermiyoruz. Belirlediğiniz alan adını, bu yönde faaliyet gösteren pek çok firmadan temin edebilirsiniz. Biz bir sonraki aşamada, yani Web Sitenizin tasarımı ve yayınlanması anlamında devreye giriyoruz. Yine de; dilerseniz sizin adınıza sizin seçtiğiniz alan adını yine sizin adınıza tescil ettirebiliriz.

Öncelikle domain seçimi sizin bakış açınız ile doğru orantılı gerçekleşmek zorundadır. Sözgelimi bir ürün veya hizmetinizi tanıtacaksanız farklı bir metod izleniyor. Bunun yanı sıra kurumunuzu ön plana çıkarmak istiyorsanız farklı bir metod uygulanıyor. Dolayısıyla eğer kurumsal anlamda pek çok ürün veya hizmeti aynı anda ortaya çıkarıyorsanız tavsiyemiz kurumsal isminiz ile bir domain tercih edilmesidir.

Ancak yine de bu konu ile ilgili firmamız ile görüş alışverişinde bulunmanızda büyük yarar var.

Domain (Alan Adı) Seçimi Tercihi Hayati Önem Taşıyor

Firmamız ile gerçekleştireceğiniz bağlantı sonrasında öncelikle hangi konsepte internette yer almak istediğinizi belirliyoruz. Eğer ürün merkezli bir alan adına sahip olmak istiyorsanız anahtar kelime odaklı bir analize ihtiyaç duyulacaktır. Çünkü ürününüze benzer birçok ürün veya hizmet bulunabilir ve doğru bir tanımlama yapılmadığında firmanızın rakiplerinin çok gerisinde kalma ihtimali bulunur. Bunun nedeni arama motorlarının alan adı yani domain tercihine ilk etapta itibar etmesidir. Bir bakıma arama motorlarının öncelikli görecekleri ifadeler sitenizin domaini olacaktır.

domain-alan adı seçimi

Web Tasarım Çalışması İle Süreç Devam Ediyor

Elbette domain seçimi ardından bu kez iyi bir web tasarım çalışması ile ziyaretçileriniz karşısına çıkmanız gerekecektir. Firmamız sizlere profesyonel şartlarda bir web sitesini en kısa sürede hazırlayacaktır. Modern bir tema desteği ile fonksiyonel web siteniz sizleri en iyi şekilde temsil edecek tartışmasız adresiniz olacaktır. Ziyaretçilerinizle bağlantı kurmanızı yarayacak iletişim formları, ürün veya hizmetinizi tanıtacak görsel destekli harika web sayfaları için firmamıza ulaşmaktan lütfen çekinmeyiniz. Sosyal medya yönetimi, grafik tasarım ve diğer hizmetlerimiz ile profesyonel web sayfalarını sizler için hazırlamaya devam ediyoruz. Başta domain (alan adı) seçimi olmak üzere sormak veya bilmek istediklerinizi günün her saatinde firmamıza aktarabilirsiniz.

Tasarım Galerimize göz atmanızı öneriyoruz...

Görüşmek dileğiyle esen kalınız...

gun-web-portal-kücük

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp