SOSYAL MEDYA MARKA YÖNETİMİ

SOSYAL MEDYA MARKA YÖNETİMİ

Artık çağımızda marka bilinilirliği açısından sosyal medyada doğru şekilde yer almak hayati önem taşıyor.

Dolayısıyla sosyal medya marka yönetimi reklam açısından önemli pazarlama stratejilerinin başında geliyor diyebiliriz. Elbette az önce de belirttiğimiz gibi bu mecrada doğru hareket etmek şarttır. Eğer sizlerde firmanız için bu tarz bir çalışma düşünüyorsanız markanızın sosyal medyada tanıtımını en doğru şekilde sağlayabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik son derece uygun fiyatlar ve eşliğinde pek çok farklı hizmeti bir arada sürdürüyoruz. Sözgelimi ürün veya hizmetlerinizi aktaran içerik paylaşımları gerçekleştirerek markanızın tanıtımına önemli düzeyde katkı sağlayabiliyoruz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden çalışmalarımızın detaylarını aktaralım.

sosyal medya-1

Sosyal Medya Yönetimi Uzmanlık Gerektiriyor

Bugünün yenilikçi anlayışı ile şekillenen reklam ve tanıtım kampanyalarında elbette ki sosyal medya yönetimi uzmanlık alanına dönüşmüş durumda. Çünkü bu alanında kendine has kuralları vardır ve spam sayılacak davranışlardan kaçınmak gerekecektir. Bunun nedeni sosyal medya platformlarının ziyaretçilerini koruma amacıyla gerçekleştirmiş olduğu kısıtlamalara maruz kalmamaktır. Yaklaşık 2 milyar kullanıcıya sahip Facebook elbette ki öncelikli sosyal medya platformu olarak göze çarpıyor. Hemen ardından gelen Instagram uygulaması ve Twitter gibi diğer platformlarda yine önemli mecralar arasında sayılıyor.

Dolayısıyla sosyal medya reklamları kullanarak bir ilerleyiş sağlıyoruz. Tabi bu reklamlarda hedeflenen anahtar kelimeler ve kitle analizleri gibi önemli parametrelere dikkat edilmesi gerekiyor. Firmamız bu analizleri en doğru şekilde yapıyor ve sizleri doğru kitlelerle buluşturuyor. Sosyal Medya mecralarında, reklamlarınızın uygun ve isteyeceğiniz hedef kitlelelere ulaşmasını sağlamak için;

1- Anahtar Kelimelerin

2- Hedef Kitlenin

3- Hedef Lokasyonun çok detaylı ve doğru belirlenmesi gerekiyor.

Google Reklamları Farklı Bir Seçeneğiniz

Saymış olduğumuz sosyal ağ platformları dışında elbette daha pek çok farklı platform bulunuyor. Ayrıca Google Arama Reklamları başka bir alternatif olarak değerlendirmeye pekâlâ alınabilir.

Sıkça kullanılan "Google Arama" sonuçlarında görüntülenmek üzere planlanan Google Reklamları, arama sonuçlarında firma reklamınızı görenlerin sitenize ulaşmak için reklamdaki linki tıklamaları prensibi ile çalışıyor. Tıklama başına ücretlendirilen bu platformda, reklam bütçenizi boşa harcamamak, doğru anahtar kelime ve hedef kitle analizi ile mümkün.

sosyal medya marka yönetimi

Bütçenizi sarsmayacak sizlere en uygun reklam ve sosyal ağ seçeneklerini en iyi şekilde değerlendirecek firmamız ayrıca bu alanda oldukça deneyimlidir. Müşteri analizi, müşteri şikâyet ve istekleri, müşteri alışkanlıkları gibi çeşitli araştırmalar neticesinde gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Tabi isterseniz bu çalışmayı destekleyecek profesyonel bir web tasarım ve sosyal ağlarda sizleri yansıtacak grafik tasarımların yine firmamızın hizmetleri arasında yer aldığını lütfen unutmayınız.

Lütfen başta sosyal medya marka yönetimi olmak üzere sormak veya bilmek istediğiniz her türlü konuda firmamıza ulaşmaktan çekinmeyiniz. Sizleri yanıtlamaktan büyük mutluluk duyarız. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen BİZE ULAŞIN

gun-web-portal-kücük

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp