WEB SİTESİ TEMA SEÇİMİ

WEB SİTESİ TEMA SEÇİMİ

İşinizi internete taşımak, daha çok tanınmak, potansiyel müşterilere daha hızlı ulaşmak için bir web sitesi sahibi olmaya karar verdiyseniz,

hayalinizdeki projeye uygun web sitesi tema seçimi konusundaki bu yazımızı lütfen dikkatle okuyunuz.

ETKİLİ BİR WEB SİTESİ İÇİN 5 ALTIN KURAL başlıklı yazımızda da anlatıldığı gibi; web sitenizin belli kriterlere uygun olması, ziyaretçilerde yeniden ziyaret etme isteği uyandırması ve tüm kullanıcılara keyifli, hızlı ve tatmin edici bir web sitesi keyfi sağlaması gerekir.

Tema seçimi kadar, teknik altyapının ne kadar önemli olduğu aşikar.

Ancak iş, teknik altyapı ile bitmiş olmuyor.

avukat-hukuk-bürosu

WEB SİTESİ TEMA SEÇİMİ NEDEN ÖNEMLİ?

Evet, çok önemli. Çünkü web siteniz sizin veya işletmenizin, internet üzerinden size ulaşacak ziyaretçileriniz için ilk görünen yüzünüz olacak.

Seçeceğiniz web sitesi teması, sitenizdeki hakim renkler, görseller, logonuz ile uyumluluk gibi bir çok kriter ziyaretçilerinizin ilk izlenimini sağlamak açısından kritik bir öneme sahip.

Hayalinizdeki web sitesi teması, yukarıda saydığımız kriterleri sağlarken, kullanımı gittikçe artan mobil cihazlarda da kolaylıkla görüntülenebilecek özellikte olmak zorunda.

Yine www.gunwebportal.com Tasarım Galeri içinden seçtiğimiz bir temanın masaüstü ve mobil cihaz görüntülerini aşağıdaki fotoğraflarda görebilirsiniz.

Gün Web Portal Web Site Tasarımlarının tümü mobil cihaz ve SEO (Search Engine Optimization) uyumludur ve Google başta olmak üzere tüm arama motorları tarafından kolaylıkla index'lenir.

Tasarım Galerimizden yapacağınız web site tema seçimi konusunda oldukça özgürsünüz. Tüm tasarımlarımızdaki görseller ve kategoriler, örnek teşkil etmek üzere eklenmiştir ve yönetim sistemimizin size sunduğu kolaylıklar sayesinde dilediğiniz gibi değiştirmek ve düzenlemek mümkündür.

Yine tüm tasarımlarımız için geçerli olmak üzere; tema zemin görselleri ve renkleri de CSS kodlama yöntemiyle kolaylıkla kişiselleştirilebilir. Sayfalar, kategoriler ve modüller ekleyerek dilediğiniz gibi web sitenizi yönetebilirsiniz.

Bunları yaparken, teknik destek ekibimiz de her zaman sizlere hizmet vermek için hazır olacak. Siz hayallerinizdeki tasarıma en uygun temamızı seçin ve teknik zorlukları bize bırakın.

erkek-kuaför

TASARIMLARIMIZIN AVANTAJLARI

Eğer zihninizde tasarladığınız bir web sitesi projeniz varsa, öncelikle TASARIM GALERİ'mizi ziyaret etmelisiniz. Size en uygun renklerin ve modüllerin bulunduğu bir tema seçmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra bu tema üzerinde sizin istediğiniz değişiklikleri yapıp, ekleyeceğimiz (dilediğiniz kadar) sayfa, kategori ve kullanımı son derece kolay modüller ile önce sizi, daha sonra da web sitenizi ziyaret edecek olan misafirlerinizi görsel anlamda tatmin edecek bir web sitesi ortaya çıkacaktır.

DİĞER AVANTAJLARIMIZ

Projenize uygun web site tema'larının oluşturulması, kişiselleştirilmesi sonrasında artık teknik altyapıyı konuşabiliriz.

TÜM GÜN WEB PORTAL TASARIMLARI;

  • Mobil Cihaz Uyumludur
  • SEO Uyumludur
  • Bulut Teknolojisi ve Amazon Web Services altyapısıyla sunulur
  • Cloudflare altyapısı sayesinde güvenle korunur
  • Hız Testlerinde iddialı olur
  • SSL ile güvenli bağlantı sağlar, güven verir
  • Sizin yönetiminizde olur
  • YandexConnect ile limitsiz kurumsal e-mail hesabı sunar

Eğer bir internet sitesi projeniz varsa, Tasarım Galerimizden web site tema seçimi'nizi yapın. Size ait bilgi, görsel, sunumlarla hemen hayata geçirelim.

Tasarım Galerimizi ziyaret etmek ve bu avantajlardan yararlanmak için Bize Ulaşın

Saygılarımızla,

gun-web-portal-kücük

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp