WEB SİTELERİNDE YABANCI DİL DESTEĞİ

WEB SİTELERİNDE YABANCI DİL DESTEĞİ

Sağladığı avantajlar ve prestij nedeniyle, her şirket yurtdışı bağlantılar kurmak ve ticaret yapmak ister.

İnternetin hızı ve evrenselliği bu imkânı sağlıyor. Dolayısıyla, firmaların kurumsal Web Sitelerinde Yabancı Dil Desteği önemli bir iletişim kanalı olarak gündeme geliyor.

Yurtdışından müşteriler edinmek, var olan müşteri portföyünü ve ticaret hacmini arttırmak hem Türk şirketlerinin gelir ve prestijini, hem de ülkemize döviz girdisini arttıran önemli faktörler.

Web Sitelerinde Yabacı Dil Desteği ve Önemi

Kurumsal firmalar için yabancı ülkelerdeki paydaşlarla iletişimin daha kolay sağlanması, firma tanıtımının kolaylaşması ve dünya çapında yeni ticaret partnerlerinin bulunması Yabancı dil Desteği sağlayan web siteleri ile çok daha kolay oluyor. Web sitelerinde Yabancı Dil Desteği, web sitesi sahibi firmanın kurumsallığını da tüm dünyada gözler önüne sermiş oluyor.

Örneğin Almanya kökenli ticaret bağlantınız veya çözüm ortağınız, web sitenizin hem Türkçe hem de Almanca olarak yayınlanmış olması sayesinde sizi daha yakından tanıyıp daha sağlıklı ve yeterli iletişim kurma şansı bulabiliyor.

yabancı dil

İletişim kurmayı düşündüğümüz bir firmayı hemen arama motorlarında araştırıp, web sitelerini görerek fikir edinmeye çalışırız. Bu durum karşı taraf için de aynı. Firmanızı internette arayıp bulan bir yabancının, sitenizde kendi dilinde okuma yapabilmesi, sizin kurumsallığınızın da bir göstergesidir. Karşı tarafa, sizin ithalat-ihracatta tecrübeli ve köklü bir firma olduğunuzu, onların dilinde de iletişim sağlanabileceğini gösteren önemli bir veridir.

Peki Web Sitelerinde Yabancı Dil Desteği Nasıl sağlanıyor?

GÜN WEB PORTAL HİZMETLERİ ile dilediğiniz sayıda dilden oluşan web sitelerine sahip olabilirsiniz. Web sitenizdeki her ilave yabancı dil SEO gücünü artırmak amacıyla farklı domain adreslerinden ya da sub-domain (alt domain) adresi üzerinden yayınlanır. Tüm sub-domainler farklı web siteleri gibi görünürler ve öyle işlev görürler.

Örneğin; firmanızın web site adresi https://benimfirmam.com ise, DNS kayıtlarına eklenecek CNAME satırları ile https://en.benimfirmam.com ve/veya https://deu.benimfirmam.com ve benzeri gibi sub-domainler oluşturulur. Web sitelerinin uygun yerlerine dil değişim ikonları ve bunlara bağlı klon sayfalar ile ziyaretçiniz dilediği ve desteklenen dillerde web sitenizi görüntüleyebilir.

Bizimle Dünyaya Açılın…

GÜN WEB PORTAL HİZMETLERİ olarak, tasarım gücümüze, hosting servis hızımıza ve güvenliğimize güvendiğimiz kadar, yabancı dil desteği konusundaki tecrübemize ve yeterliliğimize de güveniyoruz.

SEO ve Mobil Cihaz Uyumlu Web Sitelerimiz, dilediğiniz her dilde ana dile ek olarak çoğaltılıp kolayca yayınlanabilir.

Web Sitelerinde Yabancı Dil Desteği konusunda ayrıntılı bilgi almak için dilediğiniz zaman lütfen; BİZE ULAŞIN

Saygılarımızla,

gun-web-portal-kücük

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp